HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

Tradiční tábor v St. Ulrichu - zima 2008

13. ledna 2008
A je tady opět sraz u Alpinu a jede se do St. Ulricha. Počasí zatím podle předpovědí lepší než loni. Lyžování by mělo být bez problémů. Cesta byla tentokrát všude volná a tak jsme do Ulricha dojeli i s přestávkami za necelých pět hodin. Vítají nás zasněžené alpské svahy. Ubytování a pak ven. Dnes již jenom okolo jezera na procházku a je tady večeře. Upozornění všem. Ráno se vstává brzo a na svahu se bude před devátou. Den příjezdu je za námi a tak dobrou noc. Všichni jsou v pořádku a těší se na ráno a sníh.

14. ledna 2008
Vstáváme v půl osmé, tradiční snídaně od Bártíků a v devět je odjezd. Jako vždy poprvé! Kam dám svačinu? Kde mám rukavice? Kam mi dali brejle? Jede se do Waidringu na sjezdovku. Uvidíme, kdo jak jezdí a na co má! Rozdělí se dnes děti a začíná se jezdit a jezdit! Celý den krásné sluníčko a tak jsme si užívali. Večer veselé hrátky, dobrá ňamka a hurá načerpat sílu na zítra.

15. ledna 2008
Snídaně a brzký odjezd na sjezdovku. Celý den na všech sjezdovkách Fieberbrunnu. Úžasné počasí. Sluníčko, bez mráčku. Jezdilo se a jezdilo. U některých děcek nevídaný pokrok. Malý Štěpán ráno jen tak, tak se udržel a na konci dne na prkně 58 oblouků na jeden zátah. Sid jako učitel nemá chybu! Všichni si to užili a jezdilo se až do konce. K večeři byly kuřecí stehna s bramborem a okurkový salát. Večerní hry, film a jde se čerpat síly na zítra.

16. ledna 2008
Dneska, že třetí den a to odpočinkový. Později snídaně, ale pak závod na sněžnicích. Po něm páreček s hořčicí a jde se bruslit a hrát hokej. Něco sníst (bramborečka s rohlíkem) a jede se do bazénu. Po návratu k večeři buchtičky se šódo. Nezbylo nic, kastroly nebylo nutno ani umývat. Tentokrát žádný film a v půl desáté večerka. Dnes nikdo neprotestoval. Jde se spát a ráno na sjezdovce!

17. ledna 2008
Ráno sníh a tak začínáme úklidem. Paráda, že napadl. Rozhodnuto. Část co jde na prkna jede do Waidringu a druhá část, která jde na lyže jede do Fieberbrunnu. Po celý den sněžilo a bylo okolo nuly. Sníh byl těžký, ale jezdilo se dobře. Na sjezdovkách málo lidí a absolutní pohoda. Odpoledne návrat, nudlová polévka a pro některé i šestkrát. K svačině našlehaná dobrota. Potom hry a k večeři fleky. Po filmu se jde spát a to nevědi, co je čeká v noci!

18. ledna 2008
Pozdější vstávání vzhledem k tomu, že se v noci všichni vydali hledat trpaslíky a Sněhurku.Ideální počasí a sněhové podmínky. Jede se na sjezdovku do Fieberbrunnu. Celý den lyžování a prkna. Všichni si to užili do sytosti. Po návratu trocha jídla a jelo se na noční lyžování. Jinak příprava na zítřejší karneval na sněhu.
A jde se spát a načerpat sil na zítra.

19. ledna 2008
Po snídani bylo dokončení masek a jede se na karneval. St. Jakob to jistí. Byla to paráda, maska jedna lepší než druhá. Koukalo i naše okolí. Zbytek dne lyžování a po návratu příprava na zítřejší odjezd. Večer bylo ukončení tábora, výsledky a dort. Řízek s bramborovou kaší a pak diskotéka. No a to je pro letošní zimu konec.

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zajišťovat tábor!!! Dík

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další


neděle 13.1.08
neděle 13.1.08
2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: