HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

Zimní tábor Alpy 2009

Neděle ráno u penzionu Alpin. Tradiční místo odjezdu. Naložení věcí, dětí a jedeme směr Plzeň. Krátká zastávka v pekárně, mnoho díků panu Bártíkovi s kolegou a jede se směr Rozvadov. Zastávka na Sv. Kateřině, před Mnichovem a po třetí odpoledne dojezd do Sankt Ulrichu. První večeře a dnes se jde dřív spát. Všichni v pořádku a v deset je klid.

Pondělí
Vstáváme v osm hodin. Snídaně a před devátou se odjíždí na sjezdovku do Waidringu. Sluníčko, azůro a 4 stupně pod nulou. Přes noc napadlo pár centimetrů sněhu. Celý den na sjezdovkách Waidringu. Někdo na lyžích, někdo na prkně. Absolutní pohoda a všichni si to užívali. Návrat až o páté odpoledne. Čekala horká polívka a čaj. Trochu odpočinku a pak zábava. Večeře zmizela jedna dva. Dnešní celý den na sjezdovce je znát a tak po deváté je klid a jde se spát.

Úterý
Ráno jeden pod nulou a sněží. Pěkně a vytrvale. Jde se na sjezdovku do Sankt Jacobu. Návrat dřív. Sníh je pěkně mokrý a těžký. Navečer výprava do městečka a procházka. Koulování a stavba sněhových pevností. Před večeří a po ní hry a soutěže. Pohoda pro všechny.

Středa
Ráno mlha a den třetí. Den bez lyží a prkna. Tradice třetího dne na horách. Byla velká orientační hra, sportovně závodivý den a nakonec se šlo do bazénu. Postavení sněhuláka Pepíka a večeře. Po večeři šla orvaná mláďátka spát. Zítra bude sjezdovka a dostanou co zaslouží! Pořádný nářez!

Čtvrtek
Ráno málo pod nulou, ale sluníčko. Jde se v půl deváté na sjezdovku. Svačinu s sebou a směr sjezdovka. Celý den na sjezdovkách v oblasti Fuberbrunu. Sluníčko, nádherně upravené trati a prostě pohoda. Po návratu směr nějaká dobrota. Potom
hry všichni toho měli dost a spát.

Pátek
Ráno čtyři pod nulou, ale sluníčko. Snidaně a vyráží se na sjezdovky. Celý den lyžování a návrat před pátou. Všichni toho měli plné kecky. Svačina, relax, večeře a na tu buchtičky se šódo. Zmizely jedna dva. Šlo se brzo spát. Po půlnoci budíček a šlo se na noční bojovku potom spát.

Sobota
Ráno čtyři pod nulou a opět sluníčko. Jde se na sjezdovky. Škoda každé chvilky bez lyží. Nádherný den a lyžování. Je vidět, že děti jsou zase vyježděnější. Návrat až po čtvrté. Trocha odpočinku, večeře a potom diskotéka. No a je konec. Zítra jedeme domů. Uteklo to jako nic a v pondělí se jde do školy.

Příjezd do Prahy k Penzionu Alpin se předpokládá na 16.00 hod.. v nedělil. Dáme vědět po přejezdu bývalého přechodu Rozvadov. Těšíme se v Praze.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další


Den první - neděle
Den první - neděle
2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: