HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

17 - Deník expedice po cestě cest ROUTE 66

12.10.2004
Ráno Horečka shání dealera, ke kterému si ze Santa Fe nechal poslat nějaké věci. Je Columbus day a někde mají svátek. Death valley jsme vzdali. Je to celkem daleko a je tam moc moc vedro. Jede jenom Allain s Honzou. Výsledek je takový, že tam nedojeli vzhledem k tomu, že jsou v poušti povodně a voda vzala silnici. Ale výlet sice bez dosažení cíle se jim moc líbil. Zůstaneme ve městě a projdeme ho. Prohlídka začíná, kde jinde než u dealera. U vchodu mají halloweenskou výzdobu. Figuríny strašidel tam sedí u baru. Jdeme se s nimi vyfotit. Ha… jedna z nich byla převlečená prodavačka. Uf, to jsme se vylekali. Někteří si toho nevšimli. „Jé, Martine, pojď se s těmi bubáky vyfotit.“ Krve by se v něm nedořezal. Probíhá nákup nezbytností. Pak teprve začíná prohlídka downtownu. Procházíme Benátky. Jezdí tu gondoli a gondoliéři zpívají. Na „náměstí“ si dáváme oběd. Nebe jen s lehkými mráčky. Náměstí sv. Marka plné krámků a pierotů. Zmrzlinu a hurá do středověku. Hotel Excalibur. Troubí tam trubadůři. Jdeme do Luxoru. Sfingou chráněné casino. Je tam IMAX kino. Hrají až 4D. Bohužel ne teď. Až od 5h, ale to by jsme nestihli Eltona Johna. Dali jsme si drink a pomalu to otáčíme. Margarity tu dělají do rozličných skleniček, ty si pak můžeš nechat. Jdeme se mrknout do lentilkového obchodu. Je to tam moc veselé a barevné. Hi hi hi. Mezi hotelama jsme se svezli vláčkem.
V šest před hotelem a hurá za kulturou. Šampus na uvítanou. Velice veselá a kulatá uvaděčka. Byla to opravdu šou. Elton John – Red piano. Při písničkách za ním promítali klipy od la Chapela. Velice barevné. Nafukovací objekty na jevišti. Spousta neonů. Nádherný hlas. Moc hezké. Konečná scéna – nafouknuté nohy, prsa, letadlo, banány, třešně, rtěnka, šampon, hot dog, cigareta, zmrzlina a já nevím co ještě. Padali tam nafukovací balony a papírky. Prostě super! Moc se nám to líbilo. Přiběhl v růžovém pyžámku a botičkách.
Kačka dosáhla svého a bylo jí zakoupeno červené boa. Štěstím jen zářila. Pročenichali jsme suvenýry a šli do Říma na večeři. Zrovna se šeřilo a vycházel měsíc v úplňku. Byl to moc hezký den. Las Vegas je jedna ulice přecpaná casinama a kolem nic. Tam bydlí ti co tu pracují. A stále se staví něco nového. Babičky sotva chodící od rána do večera vysedávají u automatů. No děs, ale za vidění to stálo.

Počasí, velmi teplo přes 30 st.

Strana: 1 2 Další


Projížďka po Las Vegas
Projížďka po Las Vegas
V 300m horská dráha
V 300m horská dráha
Tak to okouknem
Tak to okouknem
Kam jinam
Kam jinam
Je na co koukat
Je na co koukat
doopravdy
doopravdy
No vylekala
No vylekala
Martin ještě v hrůze
Martin ještě v hrůze
A nákupy
A nákupy
nákupy
nákupy
nákupy
nákupy
i pro děti
i pro děti
Las Vegas
Las Vegas
Jako doma
Jako doma
Vemte si hotovost a karty a vstupte prosím!
Vemte si hotovost a karty a vstupte prosím!


2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: