HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

20 - Deník expedice po cestě cest ROUTE 66

15.10.2004 Victorville - Santa Monica
Ráno meeting kudy kam. Rozdělíme se na dvě skupiny podle GPS. Jednu má Karel a druhou Pavel V L.A. nás čeká hodně semaforů, a tak je pravděpodobné, že se roztrhneme. Nikola vyráží jinou cestou přes letiště. Tak jedem přes Mojave river – potůček. Něco jako les z juk. Včera jsme ujeli celkem 5 200 km. Poušť, trocha vody a hned je zeleno. Tak jedem. Po dálnici všichni nasadili velice ostré tempo. Už to asi chtějí mít za sebou. Sklidnili se až když jsme opět najeli na route 66. Sjeli jsme a pak jedeme stále rovně. Asi každých sto metrů semafory. Zatím stíháme a všichni jedeme společně. Přes St. Bernardino. Dýňová hřiště pro děti. Sladká šunka. Rekordně rychlá pauza u Shellu. Příšerně veliká aglomerace. Okolí načuhuje. Dnes nějak budí více pozornosti. Holywood, Sunset boulevard trošičku kufrujeme kolem. Napojit se na Santa Monica boulevard, ten je velice dlouhý a poměrně to dost opravují. Stále stíháme a držíme se pohromadě. Jede se v obou pruzích.
Jedeme přes Rodeo drive a Beverly Hills. SM boulevard dlouhý. Roztrhli jsme se až ke konci. Na konci boulevardu jsme se sešli. Tam parčík a pamětní kámen. Je celkem zima a pod mrakem. Tak jsme dojeli. Focení. Cíle jsme dosáhli asi v půl třetí. Už nás šli vyhánět z parkování, tak jedem. Kačka volá, že Batůžek má něco s motorkou a nejede mu. Sešli jsme se v hotelu. Batůžkovi prasknul řemen. Dojeli pro něj a odtáhli ho na laně. Tady to nejde opravit. Tak ta jeho motorka to přesně zvládla. Dojela co měla a pak klekla. Skoro neuvěřitelné.
Už tam budem? Ano už tu jsme. Dojeli jsme do Santa Monici, díváme se na oceán a zjišťujeme, že jsme na konci naší cesty. Uteklo to neskutečně a cesta končí. Poslední společná noc v hotelu a naše cesty se začnou dělit. Ještě cesta k dealerovi na Lincoln. Asi 5 mil, tam pak motorková oblast, samé obchody a taky krámy se starýma autama. Hu máme hlad. Po večeři poslední společný večer a posezení s Jackem.

Počasí, teplo cca 25 st.
Najeto 210 km.Strana: 1 2 3 4 5 Další


Ráno
Ráno
Snídaně
Snídaně
Martin na snídani
Martin na snídani
Allain
Allain
Už se zase nakládá
Už se zase nakládá
No tak rychle
No tak rychle
hotel
hotel
Sylva s úsměvem
Sylva s úsměvem
No svítí již pěkně po ránu
No svítí již pěkně po ránu
Před cestou
Před cestou
Rozchod a jedem
Rozchod a jedem
Jedem
Jedem
krajina z cesty
krajina z cesty
...............
...............
...................
...................


2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: